2018 Пролет, Есен Мека Faux Кожна јакна Жените Плус Големина Патент Секојдневен СТП Мотоцикл Biker Кратко Палто Женски Outerwear 4XL
Ново - 41 %

2018 Пролет, Есен Мека Faux Кожна јакна Жените Плус Големина Патент Секојдневен СТП Мотоцикл Biker Кратко Палто Женски Outerwear

Залиха
DEN 1967.04
DEN 1161.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Број На Модел На:
TB5720
Јака:
О Деколте
Декорација:
Џебови,Патентите
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Кожа
Стил:
Повик
Бренд Име:
BOOKERPHILS
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL,4XL
боја:
Црна, Кафена, Зелена
Сезоната:
пролет, Есен,зима

Поврзани производи