Петар рен Diy Занаети дијамант сликарство крстот бод колекции плоштадот дијамант мозаик целосно Кристал икона дијамант везови Небото по скалите
Ново - 12 %

Петар рен Diy Занаети дијамант сликарство крстот бод колекции плоштадот дијамант мозаик целосно Кристал икона дијамант везови

Залиха
DEN 286.56
DEN 252.00
Износот:


За Canvasv
Увезената нафта сликарство платно , симболи е многу јасно . Производството Чекори 1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки.com/payment_method.
Драги пријатели, вие исто така може да се допаѓа.
3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа . Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод.
Се препорачува причина
Се препорачува причина :
1. Ве молиме кликнете на сликата за да го внесете линкот. Секој дијамант големина : 2. меур торба за пакување ефект покажуваат
Б : Боја кутија за пакување ефект покажуваат
Опис : Различни големини за секоја слика, така што на различни кутии или торби меур. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . По-продажбата на услугата : сите стоки што се продаваат се проверуваат строго.

Декларираните карактеристики

Големина:
20x20cm paper bags, 30x30cm paper bags, 35x35cm paper bags, 40x40cm Color box, 50x50cm Color box, 60x60cm Color box, 70x70cm Color box
Бренд Име:
Петар рен
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Сценско
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
ОДГОВАРА ЗА:
домаќинство Дневна соба,спална соба,ходникот
Подарок за:
Пријатели,семејството,роденден,празник,се пресели во нов дом
Крстот бод тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
Дијамант големина:
0.24 cm*0.24 cm

Поврзани производи