TSURINOYA DW59 Далеку далечината на фрлање на Постоечкиот вода Молив 85mm/10.5 g Fishinglure Pencli Articial мамка Бас мамка Snakehead намамат
Ново - 5 %

TSURINOYA DW59 Далеку далечината на фрлање на Постоечкиот вода Молив 85mm/10.5 g Fishinglure Pencli Articial мамка Бас мамка

Залиха
DEN 223.20
DEN 212.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Trulinoya

Поврзани производи