Тактички Бул ' s-Eye Цел Сет на Снимање Целна gs36-0002
Ново - 13 %

Тактички Бул ' s-Eye Цел Сет на Снимање Целна gs36-0002

Залиха
DEN 420.96
DEN 366.00
Износот:


Повратни информации, Ние се Стремиме за секое купување да се пет-ѕвезда оценет еден.ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Плаќање на Сите плаќање треба да бидат завршени во рок од една недела по предлог.
Ние не може да се испрати ја батеријата во пакет, бидејќи пост ново правило не дозволува брод со батерија,y нашата соработка ќе бидат високо ценети.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни оставите порака, ние постојано ќе се провери тоа и одговорите што побрзо. Ве молиме не, едноставно го напушти неутрален/негативна повратна информација ако сте имале проблем со некој објект. Купувачот мора да ги плати се врати превозот. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добиени проверена плаќање и покажа "Заврши" статус. Epacket услуга(7~15working дена);Кина Пост Воздух Mail(20-40 работни дена) (примање на време може да се разликува поради царинење на времето во различни земји). Ако ви треба повеќе време, ве молиме да ни кажете потенцијалните време за вашиот плаќање
Контактирајте со нас, Ние работиме 5 дена (Понеделник да ЕЛА 8 : 30 AM-6 : 00 PM EST ) неделно. Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА,САД,Австралија, од страна на epacket услуга.Ве молиме кажете ни како можеме да го направиме твое пет-ѕвезда оценет еден премногу! Нашата цел е да се направи секој клиент 100% задоволни со нивниот редослед. Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации.но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Ве молиме да ни испратите порака преку Trademanager и кажете ни како можеме да заработи вашето задоволство! Ве молиме да знаат дека вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Aliexpress се исклучително важни за нас. Враќа се дозволени, Ако не сте задоволни со купувањето и мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 30 дена од датумот на породување. Пет ѕвездички систем кој Aliexpress исто така е важно да го продолжи успехот на нашиот бизнис. Ве молиме испратете e-mail директно. Feedback форумот не е место за да ни остави порака
Се враќа Со цел да се квалификува за враќање на парите вашиот врати стока мора да биде во оригинална неотворена нане состојба, како што е предаден, со сите пакување, прирачници и документација непроменети и непроменета.(Ние испрати страна на меѓународните парцела, на оданочување ретко се случило во некои земји) Овој испорака аранжманот е со исклучок на нашите Јавни Празник. Ние не се одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја. Кога ќе примите вашата нарачка потрае една минута за да ни остави позитивен фидбек на Aliexpress.Ви благодарам многу и среќен ден!
Тактички Бул ' s-Eye Цел Сет на Снимање Целна gs36-0002 Тело : Пластика, ABS+ ткаенина Метал животински целна Хартија bullseye
Ако сакате да се купи повеќе тактички предмети, можете да кликнете на листата подолу :
Превозот се Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети Пред Да Брод.други земји ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail.

Декларираните карактеристики

Тип:
целна
Број На Модел На:
gs36-0002
Бренд Име:
canis latrans

Поврзани производи