KUYOMENS Топла Продажба машки Маици S-5XL Tee Кошула Сосема Кратко Sleeve Памук Мажите Т Маици Машки TShirts Лето Camiseta Homme
Ново - 45 %

KUYOMENS Топла Продажба машки Маици S-5XL Tee Кошула Сосема Кратко Sleeve Памук Мажите Т Маици Машки TShirts Лето Camiseta

Залиха
DEN 767.52
DEN 422.00
Износот:


Се врати и враќање
1.Ако боја/големината не е во право за вас, можете да се вратите назад кон нас, за промена, но вие shoud мечка превозот цена.
2.Доколку квалитетот не е добар,може да го вратите назад кон нас,но треба да ја сноси shippong цена.
3.Ако пратката е на пат,ве молиме почекајте повеќе patienty,затоа што превозот времето не е контрола од страна на нас, тоа е според поштата е на услуга,но ние може да се прошири време на испорака за вас.
Повратни информации
1.Ние зависи од клиенти'satisfaction да успее, Затоа позитивни повратни информации од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.Ако не сте задоволни со нашата предмети,plaese се земе една минута за да ни остави
вашиот позитивен фидбек.
2.Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас ,ние ќе направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми.Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е
решен.
Контактирајте со нас
1.Пред наддавање,ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите на вашите прашања,тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања,но ве молиме да се земе еден момент за да прво прочитајте ги сите информации што се обезбедени тука
каде најчесто прашања'answers се.
2.Ако не е ,тогаш можете да контактирате со нас од трговија со датотеки, или оставете порака за нас,ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
KUYOMENS
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Функција:
Анти-Навремено, Дише
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи