110CM Гигант Гумени Пливаат Прстен Со Шарени Блеска во Внатрешноста За Возрасни 2018 Најновите Летни Жените Базен Плови на Вода Играчки базен басен
Ново - 40 %

110CM Гигант Гумени Пливаат Прстен Со Шарени Блеска во Внатрешноста За Возрасни 2018 Најновите Летни Жените Базен Плови на Вода

Залиха
DEN 1599.36
DEN 960.00
Износот:


110 CM Гигант Гумени Пливаат Прстен Со Шарени Блеска во Внатрешноста За Возрасни 2018 Најновите Летни Жените Базен Плови на Вода Играчки базен басен
Бренд : YHSBUY
Точка Име : Пливање Прстен
Големина : 110 CM
Материјал : Заштита на Животната средина ПВЦ
Тежина : 0.5 КГ
Погоден за Внатрешна/ Надворешна,како базен, езеро, плажа,море и така натаму.
Овој производ е употребата на висока фреквенција заварување процес, stitched со светска класа технологија, целосно рационализација дизајн, ригорозни тестирање е извршено во согласност со меѓународните стандарди најжешките базен плови во ПРИКЛУЧОЦИ. Може да направите прекрасна фотографија со него! Исто така, може да се користи како почетен украс, ќе ви се љубовта!

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
201
Бренд Име:
YHSBUY
Применливи Луѓе:
Жените
функција 1:
Гигант Луксузен Базен Плови Безделник за Деца / Возрасни
Карактеристика 2:
Кул Лебди се Забава за Вашата забава - Уживајте во Базен Сплав Надувува Воздух Мат
функција 3:
Огромен Златен Розова СВЕТКАВИОТ Пливање Гумени Прстен Базен Плови
карактеристика 4:
Гумени Базен Плови Со Шарени Блеска Во Внатрешноста За Возрасни
Карактеристика 5:
Жените Вода Играчка Boia Базен Басен
Функција 6:
110CM Гигант Гумени Пливаат Прстен Со Шарени Блеска во Внатрешноста на Возрасни
Карактеристика 7:
Гумени Пливање Широка Кул За Базен Партија Безделник Boia Базен Басен
Функција 8:
2018 Најновите Летни Жените Базен Плови На Вода Играчки Базен Басен
Карактеристика 9:
Лебдечки Дневна Островот за Базени за Пливање Гумени Плови Играчка
Карактеристика 10:
Плажа Мат Воздух Пливање Прстен Пливање Круг Плажа, Море Партија

Поврзани производи