Mairuige Цветен Дрво Mouse Pad Голема Подлога За Глушец Компјутер Mousepad Природна Гума Игри Глувчето Душеци Да Гејмер Глувчето
Ново - 6 %

Mairuige Цветен Дрво Mouse Pad Голема Подлога За Глушец Компјутер Mousepad Природна Гума Игри Глувчето Душеци Да Гејмер Глувчето

Залиха
DEN 95.52
DEN 90.00
Износот:


Драги пријатели! Можеме да соработуваат повеќе пријатен, со цел да се избегне предизвика непотребни спорови, ве молиме бидете сигурни да го прочитате внимателно подолу! 1. За квалитет : 2 ММ дебел опсег помеѓу 1,8 да 2.2 MM 2. За грешка : бидејќи гума има скалабилност, спецификациите на производите не можат да се онолку точни колку што челик, грешка на дебелината ќе биде 0.2 ММ или така. Ви препорачуваме употреба лента да се измери стандард за мерење на дебелина. 3. За мирис : во однос на нашите mouse pad може да се рече дека да се биде на пазарот сега вкус на најмалите, генерално, не е блиску до носот да мирис не е вкусот. Понекогаш малку зафатен, подлошки се само спуштил од производната линија за преработка и пакување, немате време да се одржи, само малку гума отворени гајби, изложеност на место неколку дена ќе биде многу подобро. 4. За печатење : монохроматски глувчето мат збор ќе допрат до малку надвор од допирот, тоа е нормално, не влијае на користењето. Неизбежно имаат индивидуални печатени малку накриво, припаѓа на нормален феномен. Ве молиме не ми пречи многу. 5. За боја : индивидуални гостин реакција по приемот на стоката не се задоволни со стоки боја slants тенки или малку темно, светлина и така натаму, тука ние треба да се потсетиме на општи, на компјутер, рендерирање (нацрт) на производство дизајн и вистински печатени, колку ќе мала разликата помеѓу вистинскиот ефект на, но не толку купувачи, ве молиме да бидат сигурни. Ако боја бара купувачи ве молиме да се разбере, навремено и јас комуникација, избегне боја не се задоволни предизвика спор, нема да бидат одговорни за нашата фабрика, почитувани купувачот, ве молиме прочитајте го внимателно пред да го купат. 6. На подлоги за глувче треба да upload photos прилагоди на клиентите ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе ви според вашето барање да направите што сакате, ефект на задоволството по купувањето. По потврдување, како што се word, повеќе зборови се појави, печатна грешка, феномен како што typesetting не е задоволен со нивната одговорност од страна на клиентот.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
Стил:
загреано
Број На Модел На:
caiji
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
боја:
Како се покаже слика
Стил:
Аниме
Спецификација:
180*220*2mm
Трговија на големо:
Yes
сопствени направени:
Поддршка
Големина:
290*250*2mm
Големина:
250*200*2mm

Поврзани производи