UMCHO 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Нано Blue Sapphire Прстен Pendant Студ Обетки За Жените Бренд парична Казна Накит Врвен Квалитет
Ново - 55 %

UMCHO 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Нано Blue Sapphire Прстен Pendant Студ Обетки За Жените Бренд парична Казна Накит Врвен

Залиха
DEN 3479.04
DEN 1566.00
Износот:


Бренд : UMCHO
Скапоцен Камен : Нано Blue Sapphire
Камен Големина : Обетки(6*8мм) Привезоци(8*10мм) Прстен(6*8мм )
Камен Јасност : VVS
Камен Боја : Сина
Камен Сечење На : Многу Добро
Метал Тип : 925 Sterling Silver
Објектот Тежина : 1 Set Прибл.8.80 g
Камен Создал Метод : Создадена
Камен Потекло : Руски
Ние ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната генерално.Доколку знаеш за твоите земји е прилагодено прашање, ве молиме кажете ни и кои нема да предизвикаат данок. Ние ќе направиме се најдобро за контрола на ризик од добивање на доход,но не сме 100% сигурни дека за да се избегнат какви било даноци.
1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.За било која причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот. 1.Ако не сте задоволни со нашата накит и услуга,ние ја цениме позитивни повратни информации со 5 ЅВЕЗДИ.
2.Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.Ние ќе ги направи сите да се понуди подобро решение и да ги задоволи конечно.

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Sapphire
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
P1712009219
Пол:
Жените
Обликотшема:
Ѕвезда
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
Umcho
Број На Модел На:
S003S-1
Метал Печат:
925,Фунта
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
is_customized:
Yes
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Стил:
Класичен
Повод:
Свадба
Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија
кориснички:
Прифати Личен кориснички
подарок:
Роденденски Подарок/Ден на Мајката Подарок/Вљубените Подарок
Други Стил:
Rendy,Елегантен,Уникатен
авто-производ:
Парична Казна Накит/Support Трговија На Големо
Пакување:
Ви даде исклучителен кутија за слободни
превозот:
Бесплатен превозот
Метал Тип:
925 Sterling silver
Главниот Камен:
Нано Sapphire

Поврзани производи