Моден Кристал Синџир Ѓердан Гроздобер Кристал Куче, Мачка Шепа Стапало Ѓердани & Приврзоци За Жените Накит За Подарок
Ново - 36 %

Моден Кристал Синџир Ѓердан Гроздобер Кристал Куче, Мачка Шепа Стапало Ѓердани & Приврзоци За Жените Накит За Подарок

Залиха
DEN 65.28
DEN 42.00
Износот:


C-JA0000136
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Алуминиумски
Боја : Сребрена
5 Стилови за избор на
Црно-Сребрен Ѓердан Должина : 45+5cm(17.71"+1.96")
Елегантен дизајн едноставна срце љубов форма
Сјајна боја, претставува вечна љубов или пријателство
Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели
Пакет се вклучени :
1pc x Ѓердан
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-5mm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Декларираните карактеристики

Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Пол:
Жените
Бренд Име:
Shellhard
Pendant Големина:
Други
Број На Модел На:
кристал шепа ѓердан,кристал шепа ѓердан
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Други
Метали Тип:
Други

Поврзани производи