Zaful 2017 Жените Bandeau Поместена Бикини Поставите Секси Ниска Половината Солидна Боја Strapless костим за капење Пливаат костими за Капење Бразилецот Бански
Ново - 48 %

Zaful 2017 Жените Bandeau Поместена Бикини Поставите Секси Ниска Половината Солидна Боја Strapless костим за капење Пливаат

Залиха
DEN 798.72
DEN 415.00
Износот:


Елегантни и чисти костим за капење кој поместена strapless цевка бикини врвот сплит детали и битник пливаат bottoms. Бански Тип : Бикини
Бикини Тип : Bandeau Бикини
Пол : За Жените
Материјали : Најлон,Полиестер,Spandex
Градник Стил : Поместена
Поддршка Тип : Жица За Слободни
Деколте : Strapless
Шаблон Тип : Цврсти
Половината : Ниска Waisted
Еластичност : Еластичен
Тежина : 0.16 kg
Пакет Содржина : 1 x Врвот 1 x Bottoms

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Најлон,Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ZAFUL
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината

Поврзани производи