Zaful 2017 Нови Жените Chevron Мрачно Cami Бикини Поставите Секси Ниска Половината Шарени Дизајн Шпагети Ремени Костими За Капење Beachwear
Ново - 34 %

Zaful 2017 Нови Жените Chevron Мрачно Cami Бикини Поставите Секси Ниска Половината Шарени Дизајн Шпагети Ремени Костими За Капење

Залиха
DEN 816.00
DEN 539.00
Износот:


Минимална покриеност шарени костим за капење кој се прилагодува рамо ремени триаголник во облик на бикини врвот и битник пливаат bottoms, поместена. Бански Тип : Бикини
Пол : За Жените
Материјали : Најлон,Полиестер,Spandex
Градник Стил : Поместена
Поддршка Тип : Жица За Слободни
Деколте : Шпагети Ремени
Шаблон Тип : Шарени
Половината : Ниска Waisted
Еластичност : Еластичен
Тежина : 0.16 kg
Пакет Содржина : 1 x Врвот 1 x Bottoms

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Шарени
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
A
Бренд Име:
ZAFUL
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината

Поврзани производи