A91 флексибилен кабел A91 LCD дисплеј+ LCD keychain Стакло за Starline A91 lcd далечински контролер со Зебра Ленти
Ново - 49 %

A91 флексибилен кабел A91 LCD дисплеј+ LCD keychain Стакло за Starline A91 lcd далечински контролер со Зебра Ленти

Залиха
DEN 239.52
DEN 122.00
Износот:


флексибилен кабел A91 LCD дисплеј+ LCD keychain Стакло за Starline A91 lcd далечински контролер со Зебра Ленти
Ве молиме да обрнете внимание. На LCD екранот и флексибилен кабел се одделени пакување. Поради тоа треба да се спречи оштетени флексибилен кабел за време на транспортот. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Додаток:
Посебни Делови На Анти-Кражба Уред
Бренд Име:
HKSZXintengli
Далечински Управуван:
No
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Функција:
Безбедност Сигнализација
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна

Поврзани производи