10/15/20/30/50/100Pairs 2pin/3pin/4pin/5pin JST СМ led Конектор Машки Женски Кабел Wire конектор за led лента
Ново - 20 %

10/15/20/30/50/100Pairs 2pin/3pin/4pin/5pin JST СМ led Конектор Машки Женски Кабел Wire конектор за led лента

Залиха
DEN 195.84
DEN 156.00
Износот:


2pin СМ JST конектор
22 AWG
100% Сосема newand висок квалитет
2pin конектор кабел
Поврзете метод : Машки & Женски завршува притисни во
Материјал : ПВЦ пластика
Должина : околу 15cm
Боја : како на сликата прикажани
3pin СМ JST C onnector
3 PIN СМ Led конектор
Должина : 15cm
Кабел : 20 AWG
Лента конектор : за WS2812 B LED Лента
4pin СМ JST C onnector
Поврзете метод : Машки & Женски завршува притисни во
Материјал : ПВЦ пластика
Должина : околу 15cm(Еден 4 PIN конектор)
Основни : 0.3 mm (Еден кабел)
Боја : како на сликата прикажани
Употреба : Нема потреба лемење конектор
Лента конектор : за SMD 5050/3528 RGB боја LED Лента
Употреба : Led светилка возачот или led лента конектор
Работна Температура : -20~60°
Температура На Чување : -30~95°
5pin RGBW СМ JST C onnector
Се користи за : Led Драјвер/Лента конектор
Се продава тип : Машки/Женски/Еден сет
Должина : 15cm(Еден)
Основни : 22 AWG
За SMD 5050/3528 RGBW RGBWW LED Лента
Работна Температура : 0~40 C
Температура на чување : -20~60c
5pin RGBW JST Бела Wire Конектор
машки и женски Конектор (како што се избере)

Декларираните карактеристики

боја:
2pin конектор, 3pin конектор, 4pin конектор, 5pin конектор, 5pin бела конектор
Пакет:
10pairs, 15pairs, 20pairs, 30pairs, 50pairs, 100pairs
Број На Модел На:
led конектор

Поврзани производи