Среќен Роденден Украси за Деца 1ps/set Црвена Сина Банер Море Наутички Тематските Партија Материјали За Момче

Среќен Роденден Украси за Деца 1ps/set Црвена Сина Банер Море Наутички Тематските Партија Материјали За Момче

Залиха
DEN 131.52
Износот:


Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако брзо се Изразат Испорака е потребно, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
За повеќето земји, слободни Кина Пост Воздух Пошта е понуден. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Боја На Несовпаѓање
Различни во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Висат на вашиот mantel или ѕид, го користите како позадина, стави над главата или храна табела.
За некои изразуваат начини, превозот цената не вклучува се увозните даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Се одржа заедно со Природни Јута Јаже.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на нашите прирачник за мерење, таму е околу ±1 инч во одредени мерења.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Но ние само наплата цена на предмети ако се врати ставки без било каква причина или за своја причина, и купувачот треба да ја плати круг-патување товар.
Банер вклучува Водител, Светлина, Воланот и Светилник намали испис.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за проблеми со квалитетот или нашите грешки.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Среќен роденден банер писмо, големина: 8см*12cm
Кој не Сакам Наутички Тематските Партија!
Оваа Наутички Плакат е направен со Сина, Црвена и Бела боја со висок квалитет карта на акции. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Услови и Услуга
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се разумни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SUNBEAUTY
Број На Модел На:
04002-0020
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Шема:
Мустаќи,Момче & Девојка,Писмо,Точка
Повод:
Свети Патрик Ден,Големиот Настан,Роденден,Партија

Поврзани производи