Рачни RFID Duplicator NFC Копир Читателот Писател 10 англиски Фреквенција Програмер со Екран во Боја+ UID/T5577 /em4305 Копче Картичка
Ново - 14 %

Рачни RFID Duplicator NFC Копир Читателот Писател 10 англиски Фреквенција Програмер со Екран во Боја+ UID/T5577 /em4305 Копче

Залиха
DEN 2596.80
DEN 2233.00
Износот:

Ако не сте задоволни со какви било средства, ве молиме да ни даде можност да ви понуди соодветно решение. Ако сакате повеќе клуч картички, ве молиме контактирајте со нас. Доаѓа декодирање, директна prepartion на разни на smart картичка за пристап вратата. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе. кликнете на копчето start. "Smart card декодирање софтвер" Работи на вашиот компјутер, а потоа кликнете на копчето за да започнете декодирање (Слика 4). На вредноста не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност и не може да се примени во земји со различни тарифни правила. отворете Мојот Компјутер (Компјутер) се прикажува за отстранлив диск. ID,IC full-бенд,глас за емитување (125 KHz,250 KHz,375 KHz,500 KHz,625 KHz, 750 KHz,875 KHz,1000 KHz,13. Операција
Почеток : притиснете го копчето, уредот ќе започне.
Метод 2 : долго притискање на копчињата со броеви, брзо изберете ја картичката со режимот.
Рок : уредот е во мирување (нема копче или USB работа) за повеќе од 20 секунди, автоматски да внесете во idle состојбата. на IC празно картичка (UID картичка) во сетилните област, притиснете го НАПИШЕТЕ Копче за да го напишете картичка. Ние им даде една година гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот. Совет "декодирање не успеа, ве молиме да се обиде да го декодира надградена верзија на" кога.2 инчен полн екран во боја,исчистите екранот,изградена-во мулти-јазичниот.
За Гаранција
1.
работи на компјутер, на smart картичката декодирање на софтвер.Рачни 10 англиски Фреквенција RFID NFC Duplicator Писател Копир полно опремен, suport двете читање и пишување
Пакет Вклучувајќи
1* Рачни RFID Копир
1* USB кабел
5* ID-125 KHz keyfbos
5* IC-13.
Метод 1 : притиснете го РЕЖИМОТ за скролување за да ги одберете картичка режим. (Секој квадратен претставува сектор на IC card password)
По успешно декодирани. на декодирање може да се сопре рачно издаден е успешно
декодираната податоци, а потоа да ја напишете картички; (присуство може да биде во можност да нормална)
2.56 MHz) Дигитални копчиња за да го внесете бројот на картичката може да се влезе директно.
Изберете ја картичката со режимот за : (читање, пишување, и внесете го бројот на картичката, прво мора да го изберете вистинскиот картичка режим).56 MHz Mifare картичка шифрирана, мора да користите софтвер за енкриптирани
Производ Настава
1. На IC празно картичка во сетилните област.
За Превозот 1.
Совет : глас +LCD.
Забелешка : ве молиме погледнете ги следните чекори во детали. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави вашиот вистински телефонски број и поштенски код кога ќе се плати, добредојдена и ценета! 3. Читај / пишувај картичка операција потрошувачката на енергија на секоја картичка режим на различни 100~150m A, игра назад глас кога врв тековната достигна >150m A. Опрема вовед
Напојување : четири суви батерии (7 алкални батерии) или 5 V USB напојување со струја. Тоа значи дека на картичка може да се користи само со детектор за декодирање. Гаранцијата не се однесува на дефекти предизвикани од страна на купувачот, како злоупотреба, оган и сл.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
RFID Duplicator 2
Бренд Име:
OBO РАЦЕ
RFID картички тип:
ЕМ/МФ/UID копче картичка
Материјал:
ABS
боја:
Сина
Работна Фреквенција:
125KHZ/13.56 MHZ
Поддршка:
Чита и да Пишува, да копирате
Тип:
Рачни RFID Копир/Duplicator со keycard
Пакет вклучувајќи:
1 копир+5 копчињата+5 картички

Поврзани производи