Топ Луксузен Бренд Мода Кварц Види Мажи Жени Хривнија Зглоб Види рачни часовници Часовник Час Машки Relogio Masculino 8O65
Ново - 0 %

Топ Луксузен Бренд Мода Кварц Види Мажи Жени Хривнија Зглоб Види рачни часовници Часовник Час Машки Relogio Masculino 8O65

Залиха
DEN 91.20
DEN 91.00
Износот:

Директни фабрика трговија на големо цена,Исклучителен квалитет,Модерен стил. Состојба : brande-нова отпорен на Вода : "Да,но ние не препорачуваме да пливаат со се Види Она што е во пакет : бренд-нови предмети, како на сликата Превозот : 1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/DHL или Кина пост/Ali Express Стандард Превозот,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество. 2-примерок, ќе биде испратен од Кина пост/Ali Express Стандард Превозот,. 3-ЕМС/DHL(за голема цел) На објектот ќе бидат испратени по веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 5-15 работни денови за испорака. 4-Кина пост/Ali Express Стандард за Испорака(за мали цел). Откако ќе го потврдите вашата исплата,ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена. Можете да видете на следната табела : Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме! Политика на враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. За нас : имаме професионален дизајн тим со богато искуство дипломиран инженер по види дизајн поле. Во нашата фабрика во Шенжен град повеќе од 200 вешти мајстори се соберат производи во производни линии.Ние можеме да ви ги понудиме најдобрите производи со добар трговија на големо цена. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка и уживаат во шопинг тука!!!

Декларираните карактеристики

боја:
Сива
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
10мм
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Број На Модел На:
8O65
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Бренд Име:
WOKAI
Случај Обликот:
Круг

Поврзани производи