BANDEA плус големина бикини поставите жените bandeau секси костими за капење им помогнам на костим за капење ретро висока waisted костим за капење, за жени плажа носат
Ново - 45 %

BANDEA плус големина бикини поставите жените bandeau секси костими за капење им помогнам на костим за капење ретро висока waisted

Залиха
DEN 1133.76
DEN 624.00
Износот:


Карактеристики :
2017 100% нов производ
Бренд : BANDEA
Предмет Тип : Бикини Сет
Материјал : 82% НАЈЛОН, 18% [email protected]
Место на Потекло : Guangdong,Кина(Копно)
Боја : Како на сликата покажува
- Поместена
Големина : M L XL XXL XXXL
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое' пред вашето купување. 2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. 3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден. 2. Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. ( Ве молиме проверете ја поштенски код )
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или $ 3 ПОПУСТ за вашата следна цел.
3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
4. Ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.
Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница,Plaid
Број На Модел На:
KMGK004
Половината:
Висок Половината
Поддршка Тип:
Underwire
Бренд Име:
BANDEA
Материјал:
Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Подлога:
Yes
За век:
Девојка, Жени, Жени, Жени
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Dot
квалитет:
А+++++
Сезоната:
2017 Лето стил
Повод:
Плажа, Забава, Сонцето капење
Потекло:
2017
Материјал:
82% најлон + 18% spandex
Пад на превозот:
Бесплатен превозот
Функција:
Висок половината костим за капење

Поврзани производи