Smart Жаба Риболов Мами Snakehead Намамат 62mm/10.5 g 70mm/13g Topwater Мека Намамат Isca Вештачки Leurre Souple Риболов Справи
Ново - 45 %

Smart Жаба Риболов Мами Snakehead Намамат 62mm/10.5 g 70mm/13g Topwater Мека Намамат Isca Вештачки Leurre Souple Риболов Справи

Залиха
DEN 295.68
DEN 163.00
Износот:


Smart Жаба Риболов Мами Snakehead Намамат 62mm/10.5 g 70mm/13g Topwater Мека Намамат Isca Вештачки Leurre Souple Риболов Справи
Спецификација :
1.Тежина : 10.5 g/13g
2.Должина : 62mm/70mm
3.Боја : 4 бои како сликата покажана, можеби некои светлина разлика
4.Облик : Жаба
5.Се користи во сол и свежа вода
Пакетот вклучува :
1 компјутер мека жаба намамат

Декларираните карактеристики

Големина:
62mm, 70mm
Бренд Име:
SMART
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
SL269 SL270
Тип:
Симулација Жаба Змија на главата Риболов Намамат
Должина:
62mm 70mm
Тежина:
10.5g 13g
боја:
4 Бои Како Сликата Шоу
is_customized:
Yes
Нуркање длабочина:
топ вода
Материјал:
ABS Пластика
Пакет Листа:
1 * Риболов Намамат/ПВЦ кутија
Очи:
3D риба очи

Поврзани производи