3D Месинг Млазницата За 3D V5 V6 J-раководител Hotend 1.75 mm 3мм Филамент Екструдер 0.2 0.25 0.3 0.4 0.5 0.6 0.8 1mm За 3D Печатач Делови

3D Месинг Млазницата За 3D V5 V6 J-раководител Hotend 1.75 mm 3мм Филамент Екструдер 0.2 0.25 0.3 0.4 0.5 0.6 0.8 1mm За 3D

Залиха
DEN 13.92
Износот:


Добредојдовте на нашата продавница
Име на производ : 3 D Месинг Млазницата
Вклопуваат со Вжарено : 1.75/3.0 mm
Materail : Месинг
Големина : 0.2 0.25 0.3 0.4 0.5 0.6 0.8 1mm
1 КОМПЈУТЕР * Месинг Млазницата

Декларираните карактеристики

Големина:
175 02, 175 025, 175 03, 175 04, 175 05, 175 06, 175 08, 175 10, 3 02, 3 03, 3 04, 3 05
Тип На Објект:
Млазницата
Број На Модел На:
дувачкиот млазницата
Бренд Име:
BIQU
Име на производ:
V5/V6 Месинг Млазницата
Големина:
0.2,0.25,0.3,0.4,0.5,0.6,0.8,1.0mm
Филамент:
1.75/3мм
способен да:
3d v5/v6 j-раководител екструдер
Материјал:
Дувачкиот
Употреба:
3d печатач делови
Акции:
во парк
Состојба:
Нови 100%

Поврзани производи