2018 Нова високо квалитетни италијански Calfskin Види Рака Водоотпорен Хривнија За Tissot/Омега/Seiko 19 20 22mm Watchbands За Тјудор
Ново - 18 %

2018 Нова високо квалитетни италијански Calfskin Види Рака Водоотпорен Хривнија За Tissot/Омега/Seiko 19 20 22mm Watchbands

Залиха
DEN 1272.00
DEN 1043.00
Износот:


Да драги мои купувачот :
Прво на сите ви благодариме за изборот на нашата компанија производи! ! !
Прво : Бидете сигурни дека ја знаете големината на рака ви треба за вашиот види и да го изберат правото големина за купување, ова е многу важно
Второ : ве Молиме Точни и внимателно да се пополни во вашиот прием на информации, за да се избегне загуба предизвикана од производ на косата
Трето : За интересите на купувачите, ние обезбеди платформа препорачува грижете се-слободен логистика, не само логистика на следење, и ако стоката изгуби половина, купувачите ќе биде целосно компензирана
За било какви прашања може да бидат веднаш контактирајте со услуги на клиентите, ние ќе ви одговори на вашето прашање во најкусо време
Должина : 125mm + 75mm Ширина : 19 20mm 22mm Дебелина : околу 3мм Кожа : Кожа cowhide Погоден за часовници : Сите видови на големите бренд на часовници

Декларираните карактеристики

Бендот Ширина:
19mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
SH02
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
20cm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Затворач Тип:
pin тока
Бренд Име:
kayueli

Поврзани производи