Т Форма Палачинка Создателот Дрвен Стап Круг Палачинка Тесто Засилувач DIY Кујната Готвење Алатка
Ново - 36 %

Т Форма Палачинка Создателот Дрвен Стап Круг Палачинка Тесто Засилувач DIY Кујната Готвење Алатка

Залиха
DEN 39.36
DEN 25.00
Износот:


HG0010157
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : дрво
Големина : прибл. 12 x 15.5 cm/4.72 x 6.1"
Боја : како на сликата покажува
Т форма дрвени палачинка создателот палачинка тесто засилувач стап
Практични и корисни
За креирање на совршена палачинка
Тоа може да биде домашно или професионална употреба (кога се користи засилувач, ги впива во вода за да се спречи тоа, се држат до тесто микс)
Пакет се вклучени : 1 x дрвен стап (стап само, и други додатоци не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Декларираните карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Mayitr
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
Дрвени Палачинка
Комплет Број:
1
Печење & Тесто Алатки Тип:
Дрвени Палачинка
Материјал:
Дрво

Поврзани производи