Моден Круг Ѓердан За Жените Минималистички Pendant Златна Боја Синџир Ѓердан Ѓердани КАРМА Картичка Подарок
Ново - 16 %

Моден Круг Ѓердан За Жените Минималистички Pendant Златна Боја Синџир Ѓердан Ѓердани КАРМА Картичка Подарок

Залиха
DEN 46.56
DEN 39.00
Износот:


Име : Еднорог Злато/Сребрена Позлатен Pendant Ѓердан Материјал : Легури на Бакар,Злато/Сребрена Позлатен Овој накит договор со животната средина барање· Носење Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок/Денот на Вљубените Подарок за : Девојка/ Сопруга / Mum/Баба
Превозот 1.Продавачот за Испорака Метод,ДРУГИТЕ(руски) : Цел>=7, со следење на број и Меѓународниот превозот информации Цел 2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД) Со следење на број и Меѓународниот превозот информации 3.цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа) може да се јавите до мене за повеќе информации. Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Услови на продажба Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! За НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате. Контактирајте со НАС Можете да не контактирате преку е-Маил.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас,ви благодариме за вашето разбирање. исто така можете да ме контактирате со trademanager (Smart Менаџмент За Добавувачи) Download (Мобилна Верзија, Прозорец Верзија) Бесплатно Симнување веб-страница : trademanager.alibaba.com Онлајн Време од понеделник до сабота Пекинг Време 8 : 3012 : 00 13 : 30-18 : 00 Њујорк Време 19 : 3023 : 00 1 : 30-6 : 00 Лондон Време 0 : 304 : 00 5 : 3010 : 00 по Московско Време 3 : 306 : 00 7 : 3013 : 00

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
STALAIT
Метали Тип:
бакарни легури
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Симпатична/Романтичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
JFY01005
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
15mm*10мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Моден
Метали Тип:
Злато Позлатен
боја:
Злато
Нето тежина:
15g
Божиќ Подарок Присутни:
Денот на вљубените се присутни
Други Стил:
Романтични/Симпатична/Гроздобер/Мода/Трендовски
Погоден за:
Жените/Пријател/Подарок/Жена/Мајка
Повод:
Свадба/Ангажирање/Годишнината/Предложи/Партија/Подарок/Office/Отворено
Пакување:
OPP вреќа
Бесплатен превозот :
Да Нарачате > $ 200 Бесплатен Превозот од DHL
авто-производ:
Yes Во Поддршка На Големо/Капка Шопинг (Повеќе Повластен Евтини Цена)

Поврзани производи