Роден во октомври 1958 година 60 Години Се Страшни Мажите Т-маица Популарни Tee Бели Кошули на Кратки Ракави Обичај Блузи Tee
Ново - 41 %

Роден во октомври 1958 година 60 Години Се Страшни Мажите Т-маица Популарни Tee Бели Кошули на Кратки Ракави Обичај Блузи Tee

Залиха
DEN 1056.00
DEN 623.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
BONJEAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Боја:
11 Боја
Големина:
XS-XXXL
Стил:
Моден
Должина:
Regular

Поврзани производи