Atreus Силикони Не се лизга Автомобил рачната Сопирачка Брзини Shift Knob Покритие За ФОЛКСВАГЕН поло passat б5 б6 Mazda 3 cx-5 Тојота е корола Форд фокус 2
Ново - 20 %

Atreus Силикони Не се лизга Автомобил рачната Сопирачка Брзини Shift Knob Покритие За ФОЛКСВАГЕН поло passat б5 б6 Mazda 3 cx-5

Залиха
DEN 239.04
DEN 191.00
Износот:


Состојба :
100% Сосема Нов
Материјал : Силикон
Боја : Како На сликата шоу
Карактеристики :
Направени од премиум меки силиконски материјал, растеглив
Совршен рачната сопирачка Костец кој може да се заштити вашиот рачната сопирачка од гребење, пукнатини, носат & солза, нечистотија, дожд или вода
Направен од висок квалитет со Силиконска.
Зелена и животната средина-пријателски.
Различно обоени и Против пролизгување и потење заштита.
Многу лесно да се инсталира и декоративни.
Fitment : Универзална
Важна Забелешка :
1.Сликите се за повикување само. Вистински производ ќе преовладува.
2.Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за подобра решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Благодарам многу!
Пакетот Вклучува :
1 buc Силиконски Гел Маска
Производот се покаже

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Atreus
Година:
сите
Име На Модел:
guijiaotao
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Должина:
8cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
80g
Материјал Тип:
Силика Гел
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Карактеристики:
shift knob капак и Bandbrake Маска

Поврзани производи