Кујна 4Pcs/set Велигден Bunny Зајакот Пластичен Калап за Печење Бисквит Колаче Машина Тесто Клипот Фондан Торта Алатки 3D Матрицата

Кујна 4Pcs/set Велигден Bunny Зајакот Пластичен Калап за Печење Бисквит Колаче Машина Тесто Клипот Фондан Торта Алатки 3D Матрицата

Залиха
DEN 66.24
Износот:

Здраво!
Добредојдовте на Нашата Продавница!
Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!
Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!
Карактеристики :
Облик : Велигден Bunny Шема
Материјал : Пластика
Боја : случајни боја
Големина : Како слики
Пакет Се Вклучени :
1set на Пластични Торта Cookie Секачи (4pcs)
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.
2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Aihogard
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
NC0648-01
Име на производ:
Велигден Серија Cookie Торта Секачи Мувла
Обликот:
Велигден Bunny Шема
Количина:
4pcs/set
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Употреба:
кујна печење додатоци
Функција:
3D Симпатична Велигден Серија Cookie Торта Калапи
боја:
случаен боја
Повод:
Ресторан Слаткарница Кујна Свадба, Роденден

Поврзани производи