Мини Роденден Украси за деца Фолија Балони Сијамски прегратка мечка Партија Материјали Свадба/ноќта на Вештерките/Божиќ
Ново - 31 %

Мини Роденден Украси за деца Фолија Балони Сијамски прегратка мечка Партија Материјали Свадба/ноќта на Вештерките/Божиќ

Залиха
DEN 21.60
DEN 15.00
Износот:


големина на 37*35 CM

Декларираните карактеристики

Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal
Повод:
Роденден,Свадба & Ангажирање на Децата Ден
Бренд Име:
DIWONI
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија

Поврзани производи