1PCS Виткање Флип 2 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Фоб Случај Школка Замена За Land Rover Freelander MK1 TD4 TD5
Ново - 10 %

1PCS Виткање Флип 2 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Фоб Случај Школка Замена За Land Rover Freelander MK1 TD4 TD5

Залиха
DEN 238.56
DEN 215.00
Износот:


AT0020104
Спецификација :
100% Сосема нов и висок квалитет
Добра замена за да го замени вашиот носи или скршени случај
НЕМА Внатрешни работи (remote/ електроника/ transponder чипови/ батерија) Единица Внатре.
Клучни случај и неисечени за повикување само сечилото
На keyblade треба да се намали на вашиот локален дилер или квалификуван locksmith
Fitment : одговара за Land Rover Freelander MK1, TD4, TD5
Лесно да се инсталира
Тип : Флип/Виткање Копче Школка
Батон : 2
Материјал : ABS
Боја : Црна
Пакет Се Вклучени : 1 X Далечинскиот Клуч Случај
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Декларираните карактеристики

Прилагодување:
No
Бренд Име:
Mayitr
Другиот Дел Број:
Други
Производителот Дел Број:
за land rover копче фоб случај
Материјал Тип:
ABS
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
за land rover далечинскиот клуч случај
R/C Функција:
без

Поврзани производи