Коса со Масажа на Скалпот Чешел Hairbrush Наежвам Најлон Жените Влажни Кадрава Detangle Коса Четка за Фризерски Салон Стил Алатки
Ново - 30 %

Коса со Масажа на Скалпот Чешел Hairbrush Наежвам Најлон Жените Влажни Кадрава Detangle Коса Четка за Фризерски Салон Стил Алатки

Залиха
DEN 168.48
DEN 118.00
Износот:


Функција и Карактеристики :
Масажа на главата
Анти-статички и не му наштети на вашата коса
И двете права коса или навивам за коса се погодни за користење
Спецификации :
Материјал : Смола плус свиња крзно
Боја : Црвена
Мерења : За 25cm/9.84" * 7.5 cm/2.95" * 5cm/1.97"
Тежина : Околу 93g
Место на Потекло : Кина
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сакате да знаете повеќе за нашите производи.
1 X Чешел

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Kemei
Број На Модел На:
чешел косата
Материјал:
Пластични
Големина:
25cm cm
Тип На Објект:
чешел
Тежина:
About 93g

Поврзани производи