1pcs 9H Полно тело Покрие Екран Заштитник За Sharp Aquos S2 Целосна Покриеност со Заштитен Филм Калено Стакло За Остар S2 FS8010
Ново - 5 %

1pcs 9H Полно тело Покрие Екран Заштитник За Sharp Aquos S2 Целосна Покриеност со Заштитен Филм Калено Стакло За Остар S2 FS8010

Залиха
DEN 300.96
DEN 286.00
Износот:

1pcs 9 H Полно тело Покрие Екран Заштитник За Sharp Aquos S2 Целосна Покриеност со Заштитен Филм Калено Стакло За Остар S2 FS8010 1. Производи Детали : 1pcs 9 H Полно тело Покрие Екран Заштитник За Sharp Aquos S2 Целосна Покриеност со Заштитен Филм Калено Стакло За Остар S2 FS8010 3. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот. 4. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. 5. Одличен за по-продажба на услуги. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.
Напомена : 1. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. 2. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ако Производот оштетени по Инсталацијата . Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. 5 . АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . Нашиот техничар целосно ќе тест. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа.
* DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас.
* EMS нормално ти стигне во 7-15 дена.
* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена .
Повратни информации :
1. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот.
2. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ви одговори што наскоро.
3. Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека секој обичај 100% задоволство. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
Тип:
Полно Тело, Филм
Компатибилен Телефон Бренд:
Дланка
Бренд Име:
Ivibrate
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
Целосна Покрие Екран Заштитник Стакло
Број На Модел На:
За Sharp Aquos S2
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За Sharp Aquos S2 FS8010

Поврзани производи