15 МИЛИОНИ/49FT РКА DC Конектор Моќ на Аудио Видео Кабел За видео надзор Камера Безбедност
Ново - 20 %

15 МИЛИОНИ/49FT РКА DC Конектор Моќ на Аудио Видео Кабел За видео надзор Камера Безбедност

Залиха
DEN 683.52
DEN 547.00
Износот:


Можеби ќе сакате | (ве Молиме кликнете на објектот е страница за тековната цена, ако подолу АД попуст цена истечен .)
15 МИЛИОНИ/49 FT РКА DC Конектор Моќ на Аудио Видео Кабел За видео надзор Камера Безбедност
Опис 100% сосема нов и висок квалитет на производот Полесно за инсталација заштедите време и пари за Совршен за видео надзор за безбедност на апликацијата камера за во домот или во канцеларијата за внатрешна или надворешна кабел доаѓа premade со 5.5 мм моќ конекции (машките на една страна, женските на друга) и РКА конектор. Со овие кабли нема потреба да се намали на жици. Едноставно plug and play. Оваа метар камера кабел е пре-прекинат со BNC приклучок за видео сигнал. 2.1 mm џек приклучок и приклучок за 12 V камера моќ. На води се тешки ко-axial верзии на речиси се имуни на индуктивен визија камери бара висока струја за нивните инфра-црвена illuminators. пречки и не страдаат од прекумерна volt се откажат кога се користи со Ноќ . Спецификација Должина : околу 15 милиони. (За мерење и сечење со рака, со Вкупна должина прифатени толеранција се плус или минус во рок од 10 CM) Боја : Црна Конектор : DC и РКА Количество Опишуваат објектот x 1 Парче (Забелешка : Предмети што не се со мало пакет. Предмети ќе бидат спакувани во балон плик или хартиена кутија.)
Купувачот Известување за Плаќање Ние прифаќаме Зачувам . Од безбедносни причини ,ние само брод цел да ја адресата која ќе се потврдува и со Зачувам . Испорака Обично нарачки се испраќаат во рок од 3 работни дена ,ве молиме бидете сигурни да го напушти телефонски број . За царина проблем ,наредби ќе биде испратен како ПОДАРОК .купувачите треба да се одговорни за било царински давачки или ДДВ се наплаќа . Ве молиме бидете советувани меѓународни време на испорака hightly зависи од вашата локална царина и пост услуга . Повеќето наредби можат да пристигнат на 15-35 дена за сите земји од Кина пост .но, Русија и Бразил се малку бавно , можеби треба 20-90 дена . Ако не примате нарачка во рок од 45 дена , ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации . Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција и тест секој производи пред пратката . Ако објектот биле неисправни по испораката ,ќе мора до 14 дена за да го промените нова (со сите делови во добра состојба вклучува сите пакување ) . Ние ќе плати еден начин се врати превозот цена од нас да ви за време на првата приемот месец ,инаку купувачот треба да се плати и превозот цена . Ние ќе го испрати предметот вратам на вас како е можно поскоро откако ќе го добие поправка направено . Нашата гаранција не ги покрива за кој било производ што се оштетени од страна на купувачот во ред работата . Повратни информации Вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој . Ние во голема мера го цениме вашата 5 Ѕвезди Позитивни Повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги . Ако најдете било какви проблеми со цел , само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство .

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Gakaki
Приклучок Тип:
US
Тип На Објект:
Кабли
Број На Модел На:
A077CA
Големина:
15M
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Пакет на Квантитетот:
1 Парче
Должина:
15M

Поврзани производи