A6 Ретро Свила Крпа 96 Листови Флорални Цвет Распоред Книга Дневник Неделно Излет Лаптоп Училиште Канцелариски Материјали(Стил Случаен Избор)
Ново - 10 %

A6 Ретро Свила Крпа 96 Листови Флорални Цвет Распоред Книга Дневник Неделно Излет Лаптоп Училиште Канцелариски Материјали(Стил

Залиха
DEN 239.52
DEN 216.00
Износот:

Состојба : 100% НОВ и ВИСОК КВАЛИТЕТ
Спецификација : 13.5*8.5 cm/5.26"
Тежина : 120 G
Стил : Креативни Трендови
Употреба : Меморандуми Дневно
Страна Обврзувачки Режим : Вграден
Со Заклучување : Никој
Маска Материјал : Хартија
Маска Цврстина : Тешко Copybook
Тип : Notepad
Употреба : Дневна Меморандуми дневни месечни годишни планер
Количина : Ретро Цвет Лаптоп

Декларираните карактеристики

Големина:
A6
Бренд Име:
umfinger
Употреба:
Меморандуми Дневно
Со Заклучување:
No
Страна Обврзувачки Режим:
Опремени
Стил:
Гроздобер
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Број На Модел На:
01
Тип:
Составот Книга
Стил:
Мини
Употреба:
подарок
Маска Материјал:
Свила платно
Внатрешните Страници:
96

Поврзани производи