Нови cowhide жените рамно стапало боја мода удобно сандали Жените рамно стапало сандали Жените сандали
Ново - 10 %

Нови cowhide жените рамно стапало боја мода удобно сандали Жените рамно стапало сандали Жените сандали

Залиха
DEN 1896.00
DEN 1706.00
Износот:

ОПИС удобно глуждот рака сандала направена од еластична полно зрно кожа и еластичен, мека гума за џвакање. КАРАКТЕРИСТИКИ Полно зрно кожа Кожа за обложување Гумени outsole Челик месо тело Пета Висина : 3/4 инчи

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Insole Материјал:
pigskin
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Бренд Име:
keerygo
Повод:
Повик
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Затворање Тип:
Еластична бенд
Сандала Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Моден Елемент:
Шиење
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
Гума

Поврзани производи