Европската Гроздобер Жакард Кат Тепих Не се лизга Тепих Мулти-големина Декорација апсорпција на Вода ткаенина на Подот Мат Соба carpe
Ново - 10 %

Европската Гроздобер Жакард Кат Тепих Не се лизга Тепих Мулти-големина Декорација апсорпција на Вода ткаенина на Подот Мат Соба

Залиха
DEN 326.40
DEN 294.00
Износот:

Бренд Име : WINLFIE Материјал : Полиестер Користат За : Дома, Хотел, Канцеларија Место : Тоалет, Спална соба за Миење Стил : Рака Мие, Механички Миење Функција : Животната средина, погоден за носене, Против Пролизгување, Перат, Виткање Боја : Како на сликата покажува
Имајте на ум 1 : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч. Забелешка 2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување на 23 CM за предмети. Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Ние ќе брод од пакетот во 2-4 работни дена по уплатата избришани. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број се точни пред да купите. Ве молиме не го ни даде 1 или 2 Ниска Оценка на превозот, како што се испраќаат на објектот брзо, но странство превозот зависи од многу фактори. Ние брод преку Кина Пост Воздух Mail,EMS,Fed Ex или DHL на светот.
Сите форми на плаќање треба да се оди преку Зачувам; методи за Плаќање : (сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам); Откако ќе го купи објектот, е-маил со Исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел-маил адреса. Исто така, можете да кликнете на "Касата или Плати Сега" копчето за да се заврши работа.
Вашето мислење е навистина важно за нас , ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават активни повратни информации. Ако постојат некои проблеми, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе се обезбеди позитивни решенија~
Контактирајте со Нас ве Молиме користете само Aliexpress порака до контакт со нас; Сите пораки ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што побрзо.
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака; купувачот се одговорни за сите трошоците за превозот во случило; Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.

Декларираните карактеристики

Големина:
50X80cm, 60X90cm, 80X120cm, 70X140cm, 90X140cm, 90X90cm, 120X120cm, 120X160cm, 140X200cm, 160X230cm, 200X250cm, 200X290cm, 40X60cm
Бренд Име:
WINLIFE
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Дома,Хотел,Спална Соба,Украсни
Измијте Стил:
Рака Мие,Механички Измијте
Место:
дневна соба
Шаблон Тип:
Флорални
Обликот:
правоаголник
Материјал:
100% Полиестер
дизајн:
Wilton
Техника:
Машина Направени

Поврзани производи