CTREE 1 Компјутер Едноставна Protable Четка за заби Складирање Кутија Носителот Паста за заби Организатор Бања За Кампување Отворено Патување Чување на Кутии C759

CTREE 1 Компјутер Едноставна Protable Четка за заби Складирање Кутија Носителот Паста за заби Организатор Бања За Кампување

Залиха
DEN 71.04
Износот:

Име на производ : Преносни патување четка за заби кутија материјал : пластични Големина на : 21 * 5.5 * 3.5 cm Тежина : околу 43g Пакување : OPP вреќа ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да имаат 1-3 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање НЕКОИ СОВЕТИ : 1) Пред исплата , ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, проверете ја големината и бојата е она што го сакате.Ако најдете грешка, ве молиме контактирајте со нас! 2) Генерално, производите ќе се испрати во рамките 1-3 дена по исплата потврди и обработени од страна на Aliexpress. 3) се проценува дека времето за испорака е за 15-55 дена, само за референца, може да биде одложен поради временски или други причини. 4) Ако не го добиете вашиот парцела во рамките на купувачот заштита, контактирајте со продавачот за да ја проверите проблем или да се прошири испорака датум одеднаш. 5) Производот е обично бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта , можете да ги пратите на 17track веб-сајт. Забелешка : За било итно цел или што треба комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци. Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 6) ДОЛЖНОСТ & ДАНОК ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогнат да се прогласи објектот како подарок со ниска вредност. 7) Ако некои производи кои се надвор од акциите, ние ќе контакт со вас во прво време, И можете да изберете оди на чекање, или промена на други стил / боја, или да се применат за да се вратите парите. 8) одобрението за промет на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и ќе не оставите информации за нас, ако би сакал да. ПОВРАТНИ информации Доколку ви се допаѓа нашата производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ние ќе го цениме тоа многу. Ако не сте задоволни, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Пластични
Бренд Име:
CTREE
Шема:
Полна Боја
Име:
Преносни патување четка за заби кутија
Големина:
About 21 * 5.5 * 3.5cm
Нето тежина:
за 43g
Материјал:
Пластични
боја:
Жолта,Зелена,Сина,Pinkg

Поврзани производи