Тактичка Пушка Airsoft Футроли 118cm / 94cm / 81cm Најлон Пиштол Случај Ловечка Пушка Заштита Торба Отворено Спортска Торба
Ново - 33 %

Тактичка Пушка Airsoft Футроли 118cm / 94cm / 81cm Најлон Пиштол Случај Ловечка Пушка Заштита Торба Отворено Спортска Торба

Залиха
DEN 1843.20
DEN 1235.00
Износот:


Тактичка Пушка Airsoft Футроли 118cm / 94cm / 81cm Најлон Пиштол Случај
Ловна Пушка Заштита Торба Отворено Спортска Торба
Предмет : Мулти-функционална Спортска Торба / Ловечка Пушка торбичката
Спорт Тип : Тактички Лов / Риболов / Надворешна Пешачење Кампување
Големина : 3 Големина Избор ( 81cm / 95cm / 118cm )
Боја : Две Бои , Црна / Војска Зелена
Употреба : Рака Носат Или Рамото Носат
ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА

Декларираните карактеристики

боја:
Зелена 81cm, Црна 81cm, Зелена 95cm, Црна 95cm, Зелена 118cm, Црна 118cm
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Број На Модел На:
MFB-85
Објектот:
Спортска Торба / Риболов Торба
боја:
Црна / Зелена
Употреба:
Торба / Страна Торбичката
Големина ( Должина ) Избор:
За 81cm / 95cm / 118cm
Тежина:
За 0.95 kg / 1kg / 1.2 kg
Спорт Тип:
Лов / Риболов / Пешачење / Кампување ....
Место на Потекло:
Кина

Поврзани производи