10PCS/МНОГУ Оригинални Maxell ML2032 3V литиум батерија копчето мобилен батон батерии (ML2032) Бесплатен Превозот
Ново - 5 %

10PCS/МНОГУ Оригинални Maxell ML2032 3V литиум батерија копчето мобилен батон батерии (ML2032) Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 1440.00
DEN 1368.00
Износот:


Карактеристики :
Модел : Maxell ML2032
Состојба : 100% Сосема Нов
Напон : 3 V
Дијаметар : 20mm
Висина : 3.2 mm
100% оригинални Направени во јапонија

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Maxell
Номиналниот Напон:
3V
Тип На Батерија:
Li-Ion
Големина:
20 X 3.2MM
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ML2032
Номиналниот Капацитет:
65MH

Поврзани производи