Свадба Роденден Декорација 1 Компјутер Виси Злато Polka Точка Хартија Фан Оркестарот Rosette Pinwheel Булчински Туш Свадба Позадина
Ново - 23 %

Свадба Роденден Декорација 1 Компјутер Виси Злато Polka Точка Хартија Фан Оркестарот Rosette Pinwheel Булчински Туш Свадба Позадина

Залиха
DEN 119.04
DEN 92.00
Износот:


Дизајн Совети
ГОЛЕМИНА - 30cm во дијаметар (12 инчи)
Симпатична злато foiled polka dot за дизајн е одлична за било која партија, свадба или бебето прослава!
Направи магичен искуство за вашите гости со овие злато foiled розети фанови.
Боја На Несовпаѓање
Различни во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за проблеми со квалитетот или нашите грешки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на нашите прирачник за мерење, таму е околу ±1 инч во одредени мерења. Но ние само наплата цена на предмети ако се врати ставки без било каква причина или за своја причина, и купувачот треба да ја плати круг-патување товар.
Користете поголем износ на ѕидот за назад се откажат за фотографии или да покажат подароци или торта. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако брзо се Изразат Испорака е потребно, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Услови и Услуга
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
За некои изразуваат начини, превозот цената не вклучува се увозните даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно.
За повеќето земји, слободни Кина Пост Воздух Пошта е понуден. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се разумни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SUNBEAUTY
Број На Модел На:
партија декорација
is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија
Шема:
Шарени,Полна Боја,Точка
Повод:
Свадба & Ангажирање,Полот Откриваат,Роденден,Куќа се Движи,Назад На Училиште,Таткото Ден,денот на Благодарноста,Партија за Денот на Вљубените,Свадба,Велигден,Нова Година,Годишнина,Ден на Мајката

Поврзани производи