Девојки Chiffon Флорални Twirl Фустан Круг Фустан Лето Плажа Без Ракави Дете Бал Деца Фустани За Девојки 2-12 Години
Ново - 45 %

Девојки Chiffon Флорални Twirl Фустан Круг Фустан Лето Плажа Без Ракави Дете Бал Деца Фустани За Девојки 2-12 Години

Залиха
DEN 991.20
DEN 545.00
Износот:


Девојки Chiffon Флорални Twirl Фустан Круг Фустан Лето Плажа Без Ракави Дете Бал Деца Фустани За Девојки 2-12 Години
Напомена : 1.Фустан должина на големината на табелата не е вклучуваат рака должина
2.Цвет на девојка главата не е вклучена во цената е само за фустан

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
LiandYing
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Возбудува
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Стил:
Бохемски
Број На Модел На:
LY12312
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Плажа
Шема:
Лето Плажа стил девојка се облекуваат
Големина:
For 2-12 year old wear
Сезоната:
Пролет,лето,есен,зима сите костум
Материјал:
chiffon материјал цветни печатење
ФОТО:
Девојката носат е вистински производ фото

Поврзани производи