SANTIN моника Случај 6 Бои Флип Посветен Кожа Ексклузивни Посебни Телефон Покрие Случаи Картичка Паричникот+Следење
Ново - 27 %

SANTIN моника Случај 6 Бои Флип Посветен Кожа Ексклузивни Посебни Телефон Покрие Случаи Картичка Паричникот+Следење

Залиха
DEN 382.56
DEN 279.00
Износот:


Нова 6 Бои Случај За SANTIN моника Телефон Holster Флип Кожа Магнетни Ultrahin Копчето Лизга-отпорни Заштитна Маска+Следење на број
Напомена :
1. Ние сме професионални телефон покрие фабрика продавачот,телефонот дупка ние се според официјалниот сајт на удар,секој телефон случај се 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата/Флеш Дупка,ве Молиме остатокот увери купување.
2.Некои модели на телефони може да не најде внатрешна пластични носителот телефон во Кинескиот пазар,ние сме користење на еден посветен телефон налепници,Многу лесен за користење, нема да му наштети на вашиот мобилен телефон,ве молиме да се увери.Повеќе за телефонот налепници,ве молиме
3.Ние сме бесплатен превозот со следење на број .Можете да ги пратите секој детали кога превозот,Aliexpress ќе се осигура Безбедноста на вашата стока.
4.Вистински фотографии на задната дупка е означување,ве Молиме продолжете да се однесуваат со нас.
Користат За
SANTIN моника
Материјал
Висококвалитетна Кожа,Микрофибер
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
Боја
Црното Небо Сина, Црвена Роза Кафена И Розова Боја Црвена
Допир
Мека Handfeel
Повеќе информации за Производот во нашата продавница,ве молиме одете : Ако купите повторно во нашата продавница, ќе уживате повеќе попусти
Пакет : 1 x кожа телефон случај со мало пакет.
Повратни информации : ние ќе ве остават сите 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации. ние го цениме што ни остави сите 5 ѕвездички позитивни повратни информации до нас по добиваат ги задоволи парцела ве Молиме контактирајте со нас во времето,ако не сте задоволни со објектот и сакам да ни остави негативен или неутрален повратни информации или да се отвори ни спор. Лошо повратни информации не може да го реши проблемот,ние би сакале да четувате со проблемот, па ние може да го поправам и да бидете среќни.

Декларираните карактеристики

дизајн:
бизнис
Големина:
100% Perfectly Match
Бренд Име:
ACROLRS
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
СТП Кожа
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
За SANTIN
Карактеристично:
Рачно изработени
Услуга:
Индивидуализира
боја:
Црвена,Розова,Црна,Сина,Црвена Роза,Браун
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
Место на Потекло:
Шенжен,Кина
дизајн:
Лудиот Коњ Кожа
is_customized:
Yes
Големина:
100% Match
Број На Модел На:
За Pixelphone S1
Тип:
Случај

Поврзани производи