Moorvan кул човек волк нараквици мода кутија квадрат двојно се намали на синџирот на 10мм нерѓосувачки челик сребрена боја животинско пол мажи VB449

Moorvan кул човек волк нараквици мода кутија квадрат двојно се намали на синџирот на 10мм нерѓосувачки челик сребрена боја животинско

Залиха
DEN 565.92
Износот:


Моден Линк Синџир Хривнија
Големина : 22cm*10мм / Тежина : 127g/pc
Боја : Слика Шоу
Материјал : Нерѓосувачки Челик

Декларираните карактеристики

Должина:
22cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
moorvan
is_customized:
No
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Животните
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
VB449
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Нео-Готски
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
носат
Материјал:
Никој
Компатибилност:
за подарок

Поврзани производи