ширина-140 TR90 ретро магнет поларизирана клип myopia очила за сонце спектакл наочари рамка поставена машки женски човек жените lentes oculos
Ново - 15 %

ширина-140 TR90 ретро магнет поларизирана клип myopia очила за сонце спектакл наочари рамка поставена машки женски човек жените

Залиха
DEN 864.00
DEN 734.00
Износот:

Драги пријатели, добредојдовте на OTO ОЧИЛА ПРОДАВНИЦА!
1 Мило да биде на услуга за вас. Ве молиме да го проверите производот внимателно кога ќе го примите пакетот. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме не се отвори расправа, или да даде еден лош коментар. Ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе го реши проблемот за вас во времето и според вашето задоволство стандард. Ако прифатите нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, со среќа!
2 Сите наочари рамки во нашата продавница имаат случајни PC наочари леќи, без рецепт. Ако ви треба Рецепт леќи за myopia леќи или читање очила леќи, ве молиме цел на леќи за очила линк. ( ) Ве молиме да ни нудат вашата точна и целосна рецепт на вашите очила леќи. На очила леќи треба да се прилагоди и вклучува : 1/ progressive леќи за очила; 2/ SPH : >-15.00 ; +2.00 >CYL > -2.00 на Високо астигматизам наочари леќи. Времето потребно за прилагодување е околу 7-10 Дена. Ако имате потреба од прилагодување, ве молиме контактирајте КС. Ви благодариме за разбирањето!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Бренд Име:
eguisen
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
JHY-001
Accessoires де lunettes:
очила леќа:
Место на Потекло:
CN;ЏЕ
Стил:
Целосна Рамка
пол:
Унисекс
Модел:
2202
параметарот:
54-18-140
Рамка Материјал:
Ацетат

Поврзани производи