MSHARE 60ml Поли Гел Ноктите Градител Гел Лак полски Поставите Polygel Брз Ноктите Продолжување Тешко Гел Маскирна УВ LED L,acquer
Ново - 50 %

MSHARE 60ml Поли Гел Ноктите Градител Гел Лак полски Поставите Polygel Брз Ноктите Продолжување Тешко Гел Маскирна УВ LED L,acquer

Залиха
DEN 1680.00
DEN 840.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
mshare
Количина:
3 парчиња сет
НЕТО-WT.:
60ml
Состојка:
УВ Лекува Смола и др
Тип:
УВ Гел
Функција:
Проширување На Ноктите
Излечи:
УВ LED Светилка Помине Фен
Стил:
ноктите градител гел
боја:
Бела Розова Јасно

Поврзани производи