Преносни Hammock Висока Јачина Падобран Ткаенина Виси Кревет Со Комарец Нето За Надворешна Туристички Кампување
Ново - 5 %

Преносни Hammock Висока Јачина Падобран Ткаенина Виси Кревет Со Комарец Нето За Надворешна Туристички Кампување

Залиха
DEN 1290.72
DEN 1226.00
Износот:


Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да направите големи нарачки, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение
Штета
Во случај да добиете оштетен објект или погрешно објект, pls контактирајте со нас брзо, ние ќе го реши вашиот проблем, цело време.
Употреба на answer : ___________________________ note :
1.во процесот на користење не на сила премногу, па и не се скрши на контакт.
2.суспензија hammock виси, виси висина треба да биде силна, не повеќе од 1 МИЛИОН, за да се избегне случајно паѓање повреди.
3.Не се стави во кревет се повлече јаже врзано за поддршка на остри предмети, за да се избегне јаже штета.
4.Одбегнуваат pushbuttons или зашилени предмети оштетени на hammock.
5.ве молиме проверете ги hammock јаже пред да користите јаже се повлече како краток, како е можно.
6.производот не е оган, ве молиме да ги задржи подалеку од извор на оган.
7.Забелешка hammock околу исчисти и израмни теренот, избегне изборот чакал, гранки и други тешко објекти.
Потсетување :
1. често се провери двата краја од јаже за да се избегне прекумерна носат.
2.забрана на голем замав напред и назад, па како да се избегне брзото носење на двата краја од јаже, да се донесе непотребно штета.
3.Ве молиме обрнете внимание на личната безбедност во слободното време и за забава.

Декларираните карактеристики

Општа Употреба:
Отворено Мебел
is_customized:
No
Стил:
слободно hammock
Шема:
Мешани Бои
Број На Модел На:
HD002
Големина:
Two-person
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
OHROCK
Тип:
Hammock
Големина:
260*140cm.Double-personItem
Максимална товарот:
200kg
Тежина:
0.75 kg
Функција:
Ultralight 2 лице преносни
боја во парк:
7 боја факултативна
Повод:
На отворено,кампување,Лов,градина слободното време.
дизајн:
со комарец екран нето
Употреба:
Backpacking,Кампување,Секојдневен,Пешачење,Патување
Пакетот вклучува:
Џунгла Hammock,Кука,Обврзувачки Јаже,Човек Јаже
Вид на пакување:
Виткање мал пакет

Поврзани производи