5M/многу h форма силиконска гума туш кабина врата, прозорец стакло печат лента weatherstrip за 6/8/10/12mm стакло Бесплатен превозот
Ново - 5 %

5M/многу h форма силиконска гума туш кабина врата, прозорец стакло печат лента weatherstrip за 6/8/10/12mm стакло Бесплатен

Залиха
DEN 804.00
DEN 764.00
Износот:

5 M/многу h форма силиконска гума туш кабина врата, прозорец стакло печат лента weatherstrip за 6/8/10/12mm стакло .

Декларираните карактеристики

боја:
Транспарентна
Дебелина:
6mm, 8mm, 12mm, 10мм
Тип:
Запечатување Ленти
густина:
Други
Материјал:
Силика Гел
Големина:
6/8/10/12mm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
0007
Тип:
Запечатување Ленти
Име:
Leyeechi

Поврзани производи