Градина црево 1/8 tee 3 начин конектор 3/5 црево конектор бодликава tee градина splitter вода divider магла адаптер 30pcs
Ново - 5 %

Градина црево 1/8 tee 3 начин конектор 3/5 црево конектор бодликава tee градина splitter вода divider магла адаптер 30pcs

Залиха
DEN 90.72
DEN 86.00
Износот:


Градина црево 1/8" tee 3 начин конектор 3/5 црево конектор бодликава tee градина splitter вода divider магла адаптер
Пакување : 30 PCS Наводнување 3/5 Црево Адаптер, Tee, Овоштарник Стаклена градина Наводнување Вода Шант, Бодликава Конектор, Не е лесно да се падне, производот се користи нови материјали, прецизност шприц, стабилни перформанси, производ дебелина на ѕид, долг живот Кога ќе го купите нашите производи, ве молиме да го потврдите производ големина, "сликата" исто така можете да се види на компјутер на страна, сите sprinklers и sprinkler видео ефекти. Ние ќе брод за вас наскоро Поради бавното ажурирање на логистика информации, логистика информации може да бидат прикажани во рок од 3-5 дена, Кога ќе ги купите предмети во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е во точниот англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе купите нашите производи, ако имате било какви прашања, ве Молиме да не грижете се, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници, Што ќе биде одговорен за производот прашања Додека сте задоволни, ве Молиме да не даде ни еден малициозен проценка, која боли нас многу. Ве молиме верувам ние ќе ви ги даде задоволително план Ние сме искрени продавница, се Надевам да ја добиете вашата разбирање и поддршка, и 5 ѕвездички, ова е највисоката чест што ни даде. Ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип:
Градина Вода Конектори
Стандард:
ANSI
Материјал:
Пластични
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Трупци
Бренд Име:
ZWDZJL
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
1/8
Име на производ:
1/8 Tee
Спецификации:
Види Слика
Примена:
3/5 црево
Како работи:
3/5 Вода diverter
Тип На Производ:
бодликава конектор
Карактеристики:
Анти-носат
Производ Во Боја:
Црна
Пакување количина:
30 парчиња
производ тежина:
30g

Поврзани производи