42Pcs/set Големи не ' Рѓосувачки челик Шлаг Цевки Млазници + 1 Адаптер Конвертор Тесто Совети Сет Со PP Кутија Кујнски Прибор
Ново - 30 %

42Pcs/set Големи не ' Рѓосувачки челик Шлаг Цевки Млазници + 1 Адаптер Конвертор Тесто Совети Сет Со PP Кутија Кујнски Прибор

Залиха
DEN 582.72
DEN 408.00
Износот:


- Трајни, не-токсични, лесен за употреба и чиста.
- Забава и неопходна алатка за да ги персонализирате и разубават вашиот омилен десерт.
- Одлична Комплет за создавање на убава торта декорација! Тип : се Готви Алатки Торта Алатки Тип : Тесто Совет Постави Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Големина : околу 1.8*3cm Количина : 42pcs/set Пакет вклучуваат : 42 Парчиња Млазници Сет
Ве молиме Имајте во предвид : 1)Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка 2)Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика 3)Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
LC СВЕТЛИНА КАБИНЕТ
Печење & Тесто Алатки Тип:
Млазницата
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
KBHB0287
Комплет Број:
>12
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Количина:
42pcs

Поврзани производи