8pcs Заштита на Подот на Нога Ракав Не се лизга Кружни Табела Стол Нога Маска Чорапи Стол Booties Дома Декор
Ново - 20 %

8pcs Заштита на Подот на Нога Ракав Не се лизга Кружни Табела Стол Нога Маска Чорапи Стол Booties Дома Декор

Залиха
DEN 63.84
DEN 51.00
Износот:


Нови 8x Стол Нога Капи Гумени Нозе Заштитник Влошки Мебел Круг Долната Табела ги Опфаќа Топла Продажба
Карактеристики
- Боја : Транспарентна.
- Материјал : ПВЦ
- Облик : Тркалезна
- Тип : Мебел крајот нога маска/ Кат заштитник.
- Функција : Анти-лизга/ спречување на гребнатини.
- Не треба да се држиме, едноставно да се заврши и не е лесно да падне.
- Таму ќе биде без гребнатини и бучава кога се движат вашиот мебел.
- Добар избор за заштита на вашиот мебел и подот.
Големина На Табелата :
Видови Висина Стол Нога Дијаметар
На 0.78 0.47-0.63
Б 0.86 0.69-0.82
C 1.10 0.98-1.14
Пакет Вклучувајќи : 8pcs/Set Мебел Нозете ги Опфаќа

Декларираните карактеристики

Спецификација:
25mm, 17mm, 12mm
is_customized:
No
Стил:
Модерна
Бренд Име:
YMQY
Број На Модел На:
X-000
Материјал:
стол нога капи гума
Шема:
стол нога капи гума

Поврзани производи