Топла продажба Рака Чудак Мини Музичка Кутија Движење Игра на Престоли Хари Потер музичка кутија Божиќ подарок за роденден на правоаголник кутии
Ново - 10 %

Топла продажба Рака Чудак Мини Музичка Кутија Движење Игра на Престоли Хари Потер музичка кутија Божиќ подарок за роденден на

Залиха
DEN 106.08
DEN 96.00
Износот:


Спецификација
Материјал : Matal+Акрилик
Боја : Sliver
Големина : 6x4.8x3.2cm
Тип : Рака-cranking
Музика Песна : 1.Замокот во Небото
2.Хари Потер
3.Игра на Престоли
4.Hedwig Темата
Answer : ___________________________ NOTE :
"Хари Потер" е темата на песната,и "Hedwigs тема" е увертира, "Хари Потер", е мрачна и mirthless,но "Hedwigs тема" е во жив мелодија. Пакетот вклучува
1 x Музичка Кутија
Како да го користите : Музичката кутија во рака, ритамот на музиката е на брзината на справи и како за,Молам униформа да се тресат се справи. Музичката кутија ѕвони кога ќе се тресат рачка
Симпатична подарок за себе или за вашите пријатели, се надевам дека оваа музичка кутија може да ви донесе среќа и се надевам ќе уживате во музички живот!
Ве молиме Имајте на ум : Со цел да се величаат на звук,можете да го допрете движење на нешто кога ќе се тресат на справи(како што се маса ,ѕид),ефектот е многу очигледно.

Декларираните карактеристики

боја:
Замокот во Небото, Хари Потер, Игра на Престоли, Hedwigs Тема
Број На Модел На:
музичка кутија
Музика:
Замокот во Небото
Обликот:
правоаголник
Функција:
Вртливата
Тон Број:
18 Ѕвонење
Тип:
Рачна Тип
Материјал:
Акрилик
Игра Моќ:
Рака Извит
Музички Кутии Форма:
правоаголник
Движење:
Други
Тип:
рака чудак музичка кутија

Поврзани производи