Црвено Вино промоција Креативни Валентин Роденден на Децата Ден Годишната конвенција Торта Љубовник Свадба Подарок Крпа
Ново - 10 %

Црвено Вино промоција Креативни Валентин Роденден на Децата Ден Годишната конвенција Торта Љубовник Свадба Подарок Крпа

Залиха
DEN 690.72
DEN 622.00
Износот:


Материјал : крпа материјал, Superfine влакна
пакет : opp парична казна пакет
големина прошири : 20x20cm +30*30cm+35*75см
бои : случајни
стил : црвено вино форма
погоден за : роденденски подарок,желби, подарок за Денот на Вљубените
пакет :
1 buc црвено вино крпа
Превозот
1.Ние сме Кинески продавачот. Бидејќи на меѓународен испорака, превозот времето е речиси надвор од наша контрола, па пред купување, ве молиме проверете проценка пристигне време од Кина за да вашиот место. Ако времето е подалеку од она што ќе cann не се прифати, ве молиме да не го купите, ви благодариме!
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-10
11-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-14
15-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
9%
50%
21%
13%
7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
10%
62%
20%
3.5%
4.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
6%
13%
50%
23%
8%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.5%
28.6%
43.8%
10.1%
7.0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.1%
22.2%
30.3%
20.9%
15.5%
Наплата
Други Земји
Го оценувате (точка пристигна)
3.5%
25.0%
47.9%
12.9%
10.7%
Наплата
2. Експрес начин ЕМС & курирската служба DHL. Времето за испорака на DHL ќе биде побрзо (4-7 дена) од EMS(7-14 дена ), но треба повеќе превозот цена, ве молиме обратете се на поштенски трошоци опција. EMS ќе биде помалку шанси да бидат земени обичај данок. Политика на враќање Ако објектот е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во 14days за враќање адреса,
Ве молиме чувајте го објектот за да биде во неговата оригинална состојба и се врати. Ако објектот нема квалитет проблем, купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.
По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашите акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат издадени.
- Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ве молиме, контактирајте не за замена или пари назад. (Ние може да се стави слика или нешто друго како доказ на defectiveness на вашиот објект) Повратни информации Ако сте задоволни и среќни со моите услуги и производи,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации, можете исто така да ја заслужуваат нашата повратни информации.Ако не се многу задоволни, ги споделите со нас, ние ќе се направи целосно задоволни.
Ви благодариме.
Треба вашата поддршка! тоа е единствениот начин да ни помогне да се движат напред!

Декларираните карактеристики

Расположливиот:
No
Тежина:
350g
Тип:
Рака Крпа
Материјал:
Микрофибер Материјал
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Обична
Техника:
Рачно изработени
Шема:
Предиво Обоена
Функција:
Компресирани
Број На Модел На:
no
Обликот:
торта
Апсорпција:
Многу добро
Употреба:
Декорација
Пакет:
OPP пакет
Бои:
како на сликата покажува
Употреба:
Дома, Подарок
Применливи Луѓе:
Универзална

Поврзани производи