1080P Full HD 720P Мини Камера SQ8 Тајна Автомобил Спорт видео камера Сензор за Движење DV DVR Глас Видео Рекордер Ноќ Визија Микро Камери
Ново - 10 %

1080P Full HD 720P Мини Камера SQ8 Тајна Автомобил Спорт видео камера Сензор за Движење DV DVR Глас Видео Рекордер Ноќ Визија

Залиха
DEN 522.24
DEN 470.00
Износот:

Функција :
Инфраред Ноќ Визија
720 P/1080 P Видео Снимање ( 1280 X720 P /1920 X1080 P) со Аудио
Снимањето додека го полните
Фотографија(4030*3024)
Движење Откривање
Клипот и се Качи
Micro SD Читач на картички
Веб камера
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе изјави "Мини камера"(ако сакате другите име, можете исто така да се забелешка) и ниска вредност на превозот сметка за да бидете сигурни дека пратката испорака до секој клиент без данок или притворен. Имаме целосна искуства во врска со ова. Ве молиме да ни даде доверба и да пробвам.
Опис : Видео формат : AVI Видео кодирање : М-JPEG видео резолуција сооднос : 1280 X720 P /1920 X1080 P Копчето прекинувач за селекција на Видео рамка цена : 30 fps формат на Слика : JPG Слика пропорција : 4 : 3 Работи време : Околу 100 минути Складирање поддршка : ТФ-картичка Имајте на ум : Овој камерата треба да вметнете Микро SD Картичка. Кам Стандард : 1*1080 P Камера 1*Кабел за Линија 2*Cam Носителот 1*Прирачник Со Мало Пакет Камери плус 4 G(8 G,16 G,32 GTF Картичка) : Cam Стандард + 4 G(8 G,16 G,32 G) Мемориска Картичка

Декларираните карактеристики

Пакет:
Кам Стандард, Камери плус 4G ТФ-Картичка, Камери плус 8G ТФ-Картичка, Камери плус 16G ТФ-Картичка, Камери плус 32G ТФ-Картичка
Тип:
Мини
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
SQ8 SQ9 SQ10 SQ11 SQ12
Бренд Име:
Jiusion
сензорот технологија:
CMOS
Вградена Меморија Големина:
НЕ
Мемориска Картичка Тип:
MicroSD / ТФ
Висока Дефиниција Поддршка:
1080P (Full-HD)
Тип На Производ:
Преносни Мали Дигитална Камера Камера
Функција:
Движење Откривање На Безбедносен Шлем Camara Espia
Употреба Сценарио:
Состанок/Business/Motobike/Автомобил/Nanny
SD/ТФ-Картичка Memory:
32GB

Поврзани производи